Events Account la Société Gourmet
10 months ago
  • Domain Marketing & PR
  • Availability Full-time
  • Experience Entry Level, Mid Level
  • Type of contract N/A
  • Location Bucuresti
  • Salary To be determined

Căutăm un Events Account pasionat de gătit. Am glumit. Nu e musai să fii pasionat de gătit, dar contează foarte tare daca îți place domeniul evenimentelor cu și câteodată despre mâncare. Nu este un job potrivit pentru tine dacă: nu iubești să faci treabă bună, să lucrezi cu oamenii (de tot felul) și PENTRU EI și să primești felicitări la finalul unui eveniment reușit.

Responsabilitati:

  • te vei ocupa de comunicarea cu clienții, trimiterea ofertelor și propunerilor personalizate și vei completa pașii organizării unui eveniment de la cap la coadă.
  • vei lucra cu un sistem CRM si gestiona procesul de evenimente, de la primirea unei solicitări și până la finalizarea unui eveniment reușit.
  • vei primi vizite și stabili întâlniri cu posibili clienți; le vei prezenta casa, grădina și serviciile noastre.
  • vei coordona legătura dintre furnizori, clienți și alte parți implicate în evenimente, astfel încât totul să decurgă lin.
  • vei lucra în strânsă legatură cu mica echipa din bucătărie și le vei transmite toate detaliile de care au nevoie; la fel, vei avea nevoie de ei atunci când primești solicitari speciale, inedite de mâncare/meniuri.
  • vei face parte integrală din mica echipă operațională și te vei asigura că evenimentul decurge conform standardelor Société Gourmet.
  • vei raporta managerului cu care vei face echipa strânsă.

Cerinte obligatorii/Skills:

  • Digitally connected & active:  conectat la mail, shared calendar, CRM, să poți trimite rapid și de oriunde răspuns, un contract, o factură, o poză
  • Excel, Word, Powerpoint, Google Drive, Email
  • Limba engleză nivel avansat scris și vorbit
  • Exprimare curată în scris, dulce în vorbire
  • Disponibilitate în weekend
  • Program flexibil (evenimentele de tip team-building, spre exemplu, se desfășoară seara)

* Experiența anterioară în Event Management / Marketing este apreciată, dar nu obligatorie. Dacă ne arați că vrei și ca îți place atat de mult ce facem, te învățăm noi primii pași în lumea noastră.

Beneficii:

  • program de lucru flexibil
  • o echipă mică și pasionată, un ‘birou’ cu grădină, o comunitate de clienți faini și un domeniu de activitate dinamic, delicios, cu clinchet de pahare și zornăit de tigai (if that’s your thing).
  • salariu fix și comision din evenimente.

Dacă deja te vezi parte din povestea noastră, trimite CV-ul tau,  neapărat împreună cu cateva cuvinte despre tine și de ce te-am alege, la [email protected].

VALUES
PERKS
RECRUITMENT PROCESS
Login as a company
New company? Register here Did you forget the password?
Register as a candidate
Already have an account? .

Alternately you can

or
Register as a company
Retrieve password