Broker Imobiliar
7 months ago
  • Domain Sales
  • Availability Full-time
  • Experience Entry Level, Mid Level, Senior Level
  • Type of contract N/A
  • Location Cluj-Napoca
  • Salary To be determined

Descriere job

Căutăm persoane cu spirit antreprenorial puternic, care pot și vor să facă față cu responsabilitate provocărilor pieței libere! Recrutăm în domeniul dinamic al imobiliarelor pe cei care vor să câștige direct proporțional cu munca depusă.

Oferim un mediu de lucru plăcut, cu o echipă variată, instrumentele necesare pentru eficientizarea activității de consilier imobiliar, posibilitatea de a crește și de a-ți dezvolta abilitățile în propriul tău business, libertatea de a-ți stabili programul săptămânal, un training gratuit de o săptămână, timp în care vei colabora cu un broker cu experiență, precum și cu departamentele companiei, asistență juridică și financiară permanentă.

Responsabilitati

    Să identifici nevoile clienților și să le propui cel mai bun produs conform nevoilor lor
    Să ajuți la actualizarea bazei de date
    Să oferi consultanță și suport clienților
    Să fii dedicat echipei

Ce cautam la tine ?

    Pasiune pentru relațiile inter-umane
    Dorința de a lucra în domeniul vânzărilor
    Experință prealabilă în domeniul vânzărilor reprezintă un avantaj
    Abilități de comunicare excelente și disponibilitatea de a-ți mări propriul business
    O etică a muncii puternică și dorința de a avea succes

VALUES
PERKS
RECRUITMENT PROCESS
Login as a company
New company? Register here Did you forget the password?
Register as a candidate
Already have an account? .

Alternately you can

or
Register as a company
Retrieve password