B2B Account Manager
7 months ago
  • Domain Sales
  • Availability Full-time
  • Experience Mid Level
  • Type of contract Indeterminate term
  • Location Bucharest
  • Salary To be determined

Descriere Job-ului:

  • managementul clientilor business
  • dezvoltarea continua a portofoliului de clienti business
  • ofertare si vanzare catre clienti business
  • mentinera permanenta a relatiei cu clientii business
  • atragerea de parteneri noi pentru proiecte
  • implicarea in proiecte dedicate comunitatii

Alte responsabilitati:

  • contabilitate primara (gestionare acte contabile, facturi de intrare / iesire, nir-uri)
  • rapoarte vanzari
  • posibilitate de deplasare (carne de concudere)

Cerintele Job-ului:

  • experienta minim 24 luni pe o pozitie similara (vanzari b2b)
  • cunostinte de contabilitate primara si gestiune
  • cunoasterea produselor comercializate
  • abilitatea de a lucra in echipa
  • persoana organizata si focusata pe realizarea obiectivelor si atingerea rezultatelor
  • abilitati de comunicare (verbala si scrisa) si de interrelationare
  • atitudine deschisa spre invatare continua si dezvoltare

Oferta salariala: Salariu fix + Bonus de performanta

VALUES
  • Passion
  • Customer Focus
  • Accountability
  • Constant Improvement
  • Perseverence
PERKS
RECRUITMENT PROCESS
Login as a company
New company? Register here Did you forget the password?
Register as a candidate
Already have an account? .

Alternately you can

or
Register as a company
Retrieve password
Register as a recruiter