Specialist vanzari B2B Orange, Segmentul soho sme
3 months ago
  • Domain Telecom
  • Availability Full-time
  • Experience Entry Level
  • Type of contract Indeterminate term
  • Location Bucharest
  • Salary To be determined

Cerinte

Experienta anterioara in sfera vanzarilor B2B si/sau servicii conexe de 6 – 12 luni;

Foarte bune abilitati de comunicare verbala si scrisa;

Cunostinte de operare pachet Microsoft Office;

Perseverent in atingerea obiectivelor;

Bune abilitati de prezentare, negociere si diplomatie;

Capacitate de rezolvare a problemelor sau situatiilor dificile in relatia cu clientii;

Capacitate de lucru in echipa;

Profil de hunter

Permis de conducere categorie B minim 1 an

Responsabilitati

Promovarea unei imagini pozitive a companiei in relatia cu clientii;

Disponibiliatea de a efectua deplasari zilnice in teren;

Promovarea si vanzarea produselor companiei Orange catre publicul business;

Dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii existenti;

Prospectarea pietei si Identificarea de clienti Soho Sme, in vederea incheierii de noi colaborari

Raportare zilnica privind activitatea desfasurata;

Negocierea si incheierea contractelor;

Monitorizarea derularii contractelor si gestionarea portofoliului de contracte;

Atingerea targetului lunar de vanzari si a obiectivelor individuale stabilite.

Beneficii

Pachet salarial convenabil;

Contract pe perioada nedeterminata

Masina ,laptop,telefon

Traininguri si oportunitati de dezvoltare

Cât de mult câștigi în final, depinde doar de tine=bonusuri avantajoase

Posibilitatea de a dezvolta o carieră solidă în vânzări, în cadrul unei echipe tinere și implicate.

VALUES
  • Simplicity
  • Openness
  • Diversity
  • Honesty
  • Innovation
PERKS
  • Training programs
  • Flexible work schedule
  • Discount for Company Products
  • Company car
  • Mobile phone
RECRUITMENT PROCESS
Login as a company
New company? Register here Did you forget the password?
Register as a candidate
Already have an account? .

Alternately you can

or
Register as a company
Retrieve password
Register as a recruiter