Area Sales Representative Cluj-Napoca
1 year ago
  • Domain Sales
  • Availability Full-time
  • Experience Mid Level, Senior Level
  • Type of contract N/A
  • Location Cluj-Napoca
  • Salary To be determined

Valtec caută un coleg dedicat și activ, cu experienţă de vânzări în domeniul lubrifianţilor auto şi industriali de minim 2 anicare să dezvolte o bună înțelegere a brand-urilor noastre pe piața de profil și să pună în practică abilitățile dobândite, cunoştinţele profesionale și politica noastră de distribuție.

Dacă vă consideraţi a fi o persoană cu abilități foarte bune în domeniul vânzărilor, focus asupra afacerii, capabil să construiți relații personale, să fiți creativi și persistenți pentru a vă atinge obiectivele, atunci vă aşteptăm în echipa Valtec.

RESPONSABILITĂȚI

Responsabil cu realizarea planului de vânzări pe zonă

Administrarea relaţiilor cu actualii clienţi şi dezvoltarea de noi oportunităţi în zonă

Participarea la programele de vânzări şi marketing concepute de companie

Efectuarea periodică de rapoarte de vânzări

PROFILUL CANDIDATULUI

Minim 2 ani experienţă de vânzări în domeniul lubrifianţilor auto şi industriali

Persoană independentă şi responsabilă, dornică să înveţe şi să se dezvolte pe plan profesional

Abilităţi dezvoltate de comunicare şi negociere, fiind o persoană orientată către rezultate

Persoană cu iniţiativă, capabilă să poată privi o situaţie atât per ansamblu, cât şi în detaliu

Persoană serioasă, motivată şi ambiţioasă

Persoană disponibilă pentru deplasări

Permis de conducere categ. B

Cunoştinte PC, MS Office

Diplomă Bacalaureat, preferabil studii tehnice

OFERTA NOASTRA

Pachet atractiv (salariu atractiv, bonusuri, autoturism de serviciu, laptop, telefon mobil)

Lucru într-o companie dinamică, aflată în plină dezvoltare

Posibilitatea dezvoltării profesionale

Despre noi

Compania Valtec Premium Lubricants oferă produse premium şi servicii de calitate superioară, fiind importator oficial al lubrifianţilor Repsol în 17 ţări din Europa Centrală şi de Est, importator Valvoline pentru România şi Republica Moldova, şi, de asemenea,importator al consumabilelor service şi produselor de igienă din gama Herzkraft.

Suntem mândri parteneri a 4 brand-uri de încredere:

  • Repsol, una dintre cele mai integrate companii din industria petrolului și a gazelor naturale
  • Valvoline, un adevărat senior al pieței de lubrifianți
  • Record, brand de lubrifianți industriali
  • Herzkraft, o platformă completă de distribuție pentru soluții profesionale de igienă

Știm că valoarea companiei stă în membri ei. De aceea, incurajăm oamenii să ia inițiativă, să capete cunoștințe și să își împărtașească ideile de îmbunătățire.

CONTACT: [email protected]

VALUES
PERKS
RECRUITMENT PROCESS
Login as a company
New company? Register here Did you forget the password?
Register as a candidate
Already have an account? .

Alternately you can

or
Register as a company
Retrieve password